Ájurvédská zubní pasta Sudanta - 100 g

Ájurvédská zubní pasta Sudanta, 100 g

Sudanta je zubní pasta bez obsahu fluoridů, s jedinečnou směsí bylin, která se používá již po staletí, aby zamezovala problémům v ústní dutině. 

Dostupnost:
Skladem    > 5 ks
EAN:
8906038782043
Cena:
100 Kč
ks

Ájurvédská zubní pasta Sudanta, 100 g


Zubní pasta je důležitá pro zdraví ústní dutiny, protože pomáhá odstraňovat zubní plak a jeho bakteriální nánosy na zubech a bojuje proti paradontóze (onemocnění dásní). Většina zubních past obsahuje fluorid, který narušuje vývoj zubní skloviny a může mít za následek bílé pruhy na zubech a gastrointestinální potíže.

Sudanta je ájurvédská zubní pasta bez obsahu fluoridů s jedinečnou směsí bylin, která se používá již po staletí, aby zamezovala problémům v ústní dutině.


Poznejte Sudantu od Sri Sri Tattvy


Jedinečná kombinace přírodních bylin a koření (včetně hřebíčku, skořice a černého pepře) umožňuje dosáhnout silných zubů, pomáhá účinně odstraňovat zubní plak, zabraňuje podráždění, udržuje zdravé dásně a poskytuje dlouhotrvající svěží dech. 


Bylinky Zubní pasty Sudanty


Opíhled skvělý - je známo, že výtažky z Opíhledu působí antimikrobiálně a vykazují významnou protizánětlivou, analgetickou a antipyretickou aktivitu. Kůra Opíhledu pomáhá najít úlevu od zánětů a krvácení dásní.

Dub hálkový - výtažky z této rostliny, jsou známé tím, že zabraňují krvácení dásní a zároveň poskytují chladivý a zklidňující účinek díky svým stahujícím a chladivým vlastnostem.

Hřebíček má přirozenou schopnost omezovat rozvoj bakterií a může pomoci v boji proti infekcím v ústech a krku. 

Skořicový olej vykazuje nejvyšší antibakteriální aktivitu proti zubnímu kazu v porovnání s limetkou, mátou, líbavkou, citronovou trávou, cedrovým dřevem a eukalyptem.

Černý pepř má protizánětlivé a antibakteriální vlastnosti, které jsou prospěšné pro udržení zdraví ústní dutiny. Ájurvéda již od pradávna používá černý pepř k léčbě onemocnění dásní.


Další přínosy Zubní pasty Sudanty


✅ Klinicky testováno na redukci zubního plaku.

✅ Snížení zánětu dásní a zápachu z úst.

✅ Zabraňuje zubním problémům a udržuje zuby silné.

✅ Bylinná přírodní zubní pasta pro udržení zdraví ústní dutiny.

✅ Bylinná mátová příchuť pro svěží dech.


Tuto zubní pastu od nás dostanete při nákupu od 1500,- Kč zdarma jako dárek.

Hmotnost 100 g

Buďte první, kdo ohodnotí tento produkt.

Jedinečná kombinace přírodních bylin a koření (včetně hřebíčku, skořice a černého pepře) umožňuje dosáhnout silných zubů, pomáhá účinně odstraňovat zubní plak, zabraňuje podráždění, udržuje zdravé dásně a poskytuje dlouhotrvající svěží dech. 


Čištěte dvakrát denně pro kompletní péči o ústní dutinu.


Pro děti do 6 let používejte množství o velikosti hrášku pod dohledem dospělé osoby, dokud si nevytvoří správné návyky při čištění zubů.


Země původu: Indie

Odpovědná osoba: Sri Sri Tattva Europe B.V., Warehouse - BBW, Industrieweg 4, 5145PV Waalwijk, Netherlands.

Distributor v ČR:  Jednoduše s jógou, s.r.o., U Jam 1389/17, 32300 Plzeň

www.jednodusesjogou.cz